Eriüritused

180
180

Eraõhtusöögid ja üritused

Restoran 180° sobib eri suuruses erapidudeks, meie pühendunud meeskond aitab teil korraldada ürituse 6–120 külalisele. Loome teie ürituse jaoks ainulaadse keskkonna. Kõike alates menüüvalikust ja veinisoovitustest kuni lilleseadete, elava muusika ja lahkumiskingitusteni saab meeldejäävaima sündmuse jaoks sobivaks kohandada.

Meie menüüd on koostatud nii, et leiaksite sealt hooajalisi koostisaineid, klassikalisi 180° roogasid ning loomulikult teie oma eelistusi. Palume meile võimalikult vara teada anda, kui teie seltskonnas on inimesi, kellel on toidupiiranguid või -allergiad, et saaksime teie külalistele parimal moel vastu tulla.

Eine kõrvale pakume laia valikut kvaliteetveine kogu maailmast. Võite valida oma õhtusööki saatvad meelepärased veinid ise või küsida nõu meie sommeljeelt, kes aitab koostada teie üritusele sobivaima veinivaliku.

180
180

Kogu restorani reserveerimine

Pulmade, seltskonnaürituste või ettevõtte tähtsündmuste korral pakume võimalust reserveerida kogu restoran kinniseks ürituseks. Saame teenindada kuni 46 külalist ja pakkuda sel viisil kogu personali täit tähelepanu.

180
180

Köögipidu

Kui soovite avaldada oma külalistele muljet meeliülendava ja loomingulise üritusega, on meie Köögipidu just teie jaoks. Selles n-ö jalutava õhtusöögi vormis saame teenindada kuni 120 külalist.

Kõrgeima teenindustaseme, loomingulisuse ja elegantsi poolest tuntud peakokk Matthias Diether kasutab värskeid ja rahvusvahelisi koostisosi ning tema road on kunstipäraselt viimistletud, et muuta teie õhtusöögikogemus unustamatuks. Üritusel jagatakse toidud külalistele välja või serveeritakse laualt.

180
180

Üritused väljaspool restorani

Kui teil on ürituse korraldamiseks oma asukoht, toome restorani 180° kogemuse teie juurde. Meie köögimeeskond ja teenindav personal võtavad kaasa kõik selle erilise, mida kasutame restoranis, et luua meeliülendav õhtusöögikogemus teie valitud kohas.

Päringute jaoks võtke ühendust e-posti aadressil ee.seerged081@ofni