Eriüritused

180
180

Eraõhtusöögid ja üritused

Restoran 180° sobib eri suuruses erapidudeks, meie pühendunud meeskond toetab teid ürituste planeerimisel 6–120 külalisele. Loome teie ürituse jaoks ainulaadse keskkonna. Kõike alates menüüvalikust ja veinisoovitustest kuni lilleseadete, elava muusika ja lahkumiskingitusteni saab kõige meeldejäävama sündmuse jaoks sobivaks kohandada.

Meie menüü on loodud nii, et leiaksite sealt hooajalisi koostisosi, klassikalisi 180° roogasid ning loomulikult teie oma eelistusi. Palume meid esimesel võimalusel teavitada oma seltskonna toidupiirangutest või -allergiatest, et saaksime teie külalistele parimal moel vastu tulla.

Eine kõrvale pakume laia valikut kvaliteetveine kogu maailmast. Saate tutvuda meie veinikaardiga ja meie sommeljee aitab teil leida parima valiku ning luua teie sündmuse jaoks sobiva veinilahenduse.

180
180

Kogu restorani reserveerimine

Pulmade, seltskonnaürituste või ettevõtte tähtsündmuste korral pakume võimalust reserveerida kogu restoran kinniseks ürituseks. Saame teenindada kuni 46 külalist ja pakkuda sel viisil kogu personali täit tähelepanu.

180
180

Köögipidu

Kui soovite oma külalisi üllatada erakordse ja loova üritusega, sobib selleks suurepäraselt meie köögipidu. Selles n-ö jalutava õhtusöögi vormis saame teenindada kuni 120 külalist.

Kõrgeima teenindustaseme, loovuse ja elegantsi poolest tuntud tippkokk Matthias Diether kasutab värskeid ja rahvusvahelisi koostisosi ning tema road on kunstipäraselt viimistletud. Üritusel jagatakse toidud külalistele välja või serveeritakse laualt.

180
180

Väljaspool restorani toimuvad üritused

Kui teil on ürituse korraldamiseks oma asukoht, toome restorani 180° kogemuse teie juurde. Meie köögi ja söögisaali töötajad võtavad teile ja teie külalistele meeldejääva söömaaja loomiseks kaasa kõik selle, mida kasutame restoranis kohapeal.

Päringute jaoks võtke ühendust e-posti aadressil ee.seerged081@ofni