Restoran

Kõrgeklassiline restoran Noblessneri sadamalinnakus

Restoran 180° pakub kõrgeklassilist kulinaariaelamust Noblessneri sadamas. Avatud köögi ja ainupärase degustatsioonimenüüga on see täiuslik koht toidu nautimiseks
ja uute maitsete avastamiseks.

180
180

Restoran 180° on Michelini tärniga pärjatud peakoka Matthias Dietheri ja tema pühendunud meeskonna kätetöö.

Restorani 180° köök ühendab rahvusvahelised sugemed, erakordse toidukvaliteedi ja meisterlikud oskused unustamatuks elamuseks. Uuenduslikud kulinaariavõtted põimivad kohalikud ja välismaised toorained põnevatesse maitsekooslustesse. Samas väärtustame ka maitsete klassikalisi kombinatsioone.

180
180

Üksikult paigutatud laudades einestavad külalised saavad nautida vaadet merele ning valida degustatsioonimenüü Matthiase Inspiratsioon või lühimenüü 180° Maitsed vahel.

180
180

Avastage Peakoka Laua elamus, kus teil on ainulaadne võimalus tulla 180° köögipoolele ja näha oma silmaga, kuidas teie eine valmib. Võõrustame korraga kuni kümmet külalist. Saabudes tervitab teid meie köögimeeskond ning teile serveeritakse Matthiase Inspiratsiooni degustatsioonimenüüd.

180
180

Restoran 180° – tõeline toiduelamus.

Kooskõla roogade ja jookide vahel loob täiusliku maitseelamuse. Peakoka eesmärk ei ole ainult peenkokakunsti taseme tõstmine Eestis, vaid sihtida kõrgemale ja muuta einestamine eredaks, kõiki tajusid kaasavaks kogemuseks.