Kõrgeklassiline restoran Noblessneri sadamalinnakus

Restoran 180° pakub kõrgeklassilist kulinaariaelamust Noblessneri sadamas. Avatud köögi ja ainupärase degustatsioonimenüüga on see täiuslik koht toidu nautimiseks ja uute maitsete avastamiseks.

1

Restoran 180° on Michelini tärniga pärjatud peakoka Matthias Dietheri ja tema pühendunud meeskonna kätetöö.

Restorani 180° köök ühendab rahvusvahelised sugemed, erakordse toidukvaliteedi ja meisterlikud oskused unustamatuks elamuseks. Uuenduslikud kulinaariavõtted põimivad kohalikud ja välismaised toorained põnevatesse maitsekooslustesse. Samas väärtustame ka maitsete klassikalisi kombinatsioone.

Üksikult paigutatud laudades einestavad külalised saavad nautida vaadet merele ning valida Matthias Dietheri kogu degustatsioonimenüü või selle lühema 4-käigulise versiooni vahel.

Chef's
Individual

Avastage Peakoka Laua elamus, kus teil on ainulaadne võimalus tulla 180° köögipoolele ja nautida Matthias Dietheri kogu menüü vaatemängu. Saadaval kuni kümnele külalisele.

Restoran 180° – tõeline toiduelamus.

Kooskõla roogade ja jookide vahel loob täiusliku maitseelamuse. Peakoka eesmärk ei ole ainult peenkokakunsti taseme tõstmine Eestis, vaid sihtida kõrgemale ja muuta einestamine eredaks, kõiki tajusid kaasavaks kogemuseks.

2